Svakom - Pulse Pure Luchtdruk Vibrator - Dark Blue
€ 49,99
Gratis verzending!
Niet op voorraad
Ik wil graag op de hoogte gehouden worden van de voorraadstatus van dit artikel. Stuur mij een e-mail zodra dit artikel weer op voorraad is.
✓ Discrete verzending
✓ Neutrale naam op je bankafschrift
✓ Gratis achteraf betalen
✓ Thuisbezorgd of PostNL afhaalpunt
✓ Gratis verzending vanaf € 50,00
✓ Voor 20:00 uur besteld, morgen in huis
Productinformatie "Svakom - Pulse Pure Luchtdruk Vibrator - Dark Blue"
De Pulse Pure van Svakom is speciaal ontworpen voor clitoris stimulatie en werkt door middel van pulsaties op luchtdruktechniek, waarbij de clitoris zachtjes naar binnen wordt gezogen. Dit innovatieve ontwerp zorgt voor een zeer gerichte stimulatie en een langdurig orgasme. De Pulse Pure heeft 5 vibratiestanden en 5 verschillende snelheden welke je eenvoudig kunt bedienen met de pushbutton.
Dankzij het ergonomische design en het siliconen materiaal ligt hij comfortabel in de hand en voelt hij zacht aan op de huid. De Pulse Pure is geheel waterproof en oplaadbaar met de meegeleverde magnetische USB-kabel. De accu gaat tot wel 240 minuten mee wanneer hij volledig is opgeladen.
Reinig de Pulse Pure na elk gebruik met lauwwarm water en een toycleaner en dep eventueel droog met een pluisvrije doek. De vibrator wordt geleverd inclusief een handleiding en een opbergzakje.
| Aantal Standen: | 10 |
|---|---|
| Batterijduur: | 240 min |
| Bediening: | Pushbutton |
| Breedte: | 5.9 cm |
| EAN: | 6959633135327 |
| Gebruikersniveau: | Beginner |
| Geluidsniveau: | Zeer stil |
| Geschikt glijmiddel: | Waterbasis |
| Kleur: | Blauw |
| Lengte: | 12.9 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Voor Haar |
| Maximale diameter: | 4.3 cm |
| Merk: | Svakom |
| Oplaadtijd: | 180 min |
| Pulsatie: | Variërende pulsatiestanden |
| Stimulatiedoel: | Clitoris |
| Vibratietype: | Variabele vibratiestanden |
| Waterproof: | Ja |
| Werkt op: | Oplaadkabel usb |
Aanmelden
| Aantal Standen: | 10 |
|---|---|
| Batterijduur: | 240 min |
| Bediening: | Pushbutton |
| Breedte: | 5.9 cm |
| EAN: | 6959633135327 |
| Gebruikersniveau: | Beginner |
| Geluidsniveau: | Zeer stil |
| Geschikt glijmiddel: | Waterbasis |
| Kleur: | Blauw |
| Lengte: | 12.9 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Voor Haar |
| Maximale diameter: | 4.3 cm |
| Merk: | Svakom |
| Oplaadtijd: | 180 min |
| Pulsatie: | Variërende pulsatiestanden |
| Stimulatiedoel: | Clitoris |
| Vibratietype: | Variabele vibratiestanden |
| Waterproof: | Ja |
| Werkt op: | Oplaadkabel usb |